SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zapowiedziano najcieńszego smartfona na świecie Gionee GN9005

Smartfon Gionee GN9005 ma posiadać obudowę o grubości 5 mm, co uczyni go najcieńszym urządzeniem tego typu na świecie.

Chiński producent Gionee ma już na swoim koncie smartfona o grubości 5,5 mm - model Elife S5.5. Teraz zapowiedział podniesienie poprzeczki i wprowadzenie na rynek urządzenia o 0,5 mm cieńszego. Nie jest to pierwsza firma, która stara się konkurować na tym polu. Podobne działania podejmuje marka Vivo, która wprowadziła niedawno na rynek słuchawkę X3 o grubości 5,56 mm.

Gionee GN9005 ma posiada 4,8-calowy wyświetlacz wykorzystujący technologię AMOED. Wewnątrz zastosowanie znajdzie natomiast czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz. Spekuluje się, że może to być układ marki Mediatek lub Qualcomm (Snapdragon 400). Do dyspozycji użytkownika oddany zostanie ponadto 1 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie tutaj również aparatu 8 Mpix i przedniej kamerki 5 Mpix. Wbudowana bateria ma mieć natomiast pojemność 2050 mAh.

Daty premiery oraz ceny smartfona Gionee GN9005 jeszcze nie ujawniono. Urządzenie to jednak najprawdopodobniej będzie dystrybuowane jedynie na terenie Chin.

Dołącz do dyskusji: Zapowiedziano najcieńszego smartfona na świecie Gionee GN9005

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
q-ku
a czy kiedyś ci innowatorzy wpadną na pomysł smartfona, który wytrzymuje 2 dni na 1 ładowaniu baterii?
0 0
odpowiedź
User
nick
kiedy bedzie telefon z gruboscią minus jeden centymetr
0 0
odpowiedź
User
Donaj
Mój monster wytrzymuje 4-5 dni na jednym ładowaniu. Nie oszczędzam baterii, często rozmawiam, przeglądam neta, gram w gry, używam GPS do jazdy na rowerze itp. Wystarczy iść po rozum do głowy i nie wybierać "najcieńszego telefonu na świecie".
0 0
odpowiedź